UAH
Дріжджі кормові гідролізні (зернові) - СИВЕР-АГРО ООО Чернигов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 0
СИВЕР-АГРО ООО
Дріжджі кормові гідролізні (зернові)
  • Дріжджі кормові гідролізні (зернові)

Дріжджі кормові гідролізні (зернові)

В наличии | Только оптом
Опт:
  • 6000 UAH - от 20 т
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

 

ТОВ «СІВЕР - АГРО» є виробником високоякісних кормових дріжджів. Наше підприємство має великий досвід у виробництві кормових дріжджів що дає змогу максимально задовольняти потреби клієнтів. Також на підприємстві впроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000 (HACCP).

 

Працюємо як на внутрішньому ринку так і на експорт. Відгрузки товару відбуваються в найкоротший термін будь - яким видом транспорту. Кожна партія супроводжується необхідним комплектом документів. Виробничі потужності ТОВ «СІВЕР - АГРО» дозволяють задовольняти будь - які потреби клієнтів.

Кормові дріжджі зернові (гідролізні) - вироблені на основі продуктів зерно переробки (висівки, молоте зерно)

Переваги:  містить біологічно активні речовини мікробіологічного та рослинного походження: протеїн, всі незамінні амінокислоти, вітаміни, ферменти, що сприяють перетравності і засвоюваності кормів, а також мікро - та макроелементи. )  Рекомендується застосовувати для годівлі всіх видів сільськогосподарських тварин і птиці як протеїнову кормову добавку. Застосування кормових дріжджів позитивно впливає на розвиток тварин, збільшується їх продуктивність.

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 27.02.2020
Способы доставки

Подробнее

Дріжджі кормові гідролізні (зернові) от компании СИВЕР-АГРО ООО, Чернигове (Украина). Купить Дріжджі кормові гідролізні (зернові) со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet