UAH
Информация о компании СИВЕР-АГРО ООО в Чернигове (Украина) - Allbiz
Premium Standard
Отзывов: 0
СИВЕР-АГРО ООО

О компании СИВЕР-АГРО ООО

Д

ТОВ «СІВЕР-АГРО» є вітчизняним виробником високоякісних кормових дріжджів для сільськогосподарських тварин. Ми працюємо як на внутрішньому так міжнародному ринку. Колектив ТОВ «Сівер-Агро» має біль ніж 10 річний досвід у виробництві та реалізації високоякісних кормових дріжджів, кормових добавок та преміксів, що дає змогу виробляти якісний продукт та максимально задовольняти потреби клієнтів.  

Пропонуємо поставки кормових дріжджів вироблених згідно ТУ У 10.9-39346687-001:2015  на основі після спиртової барди, пивної дробини, та на основі продуктів зерно переробки ( висівок та молотого зерна).

 Дріжджі кормові це - ефективна екологічно чиста кормова добавка, що складається переважно з білка, призначена для вигодовування сільськогосподарських тварин і птиці. Дріжджі кормові одержуються з технічно-чистих культур дріжджів, вирощених на субстраті зернової сировини, післяспиртової барди та пивної дробини та служать прекрасною добавкою для збагачення комбікормів і подальшого згодовування їх тваринам із сумішами та концентратами, жомом і силосом.

Кормові дріжджі - високобілковий корм. За вмістом незамінних амінокислот білок кормових дріжджів наближається до білка кормів тваринного походження. Дріжджі кормові - багате джерело вітамінів групи В. За їх вмістом дріжджі перевершують всі білкові корми, у тому числі і корми тваринного походження Оптимальне співвідношення в дріжджах кальцію і фосфору, забезпечує прекрасний розвиток міцного кісткового скелета молодого покоління тварин.

Рекомендовані норми вводу дріжджів кормових  на голову на добу:

 

- ВРХ (корови, бики) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 500-800 г / сут,

- Молодняк ВРХ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 300-400 г / сут,

- Телята _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 200-300 г / сут,

- Свиноматки _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 300-400 г / сут,

- Підсвинки племінні _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 200-300 г / сут,

- Підсвинки на відгодівлі _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 150-250 г / сут,

- Птах доросла _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _5 г / сут,

- Курчата _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _2 г / сут

 

Поставки кормових дріжджів здійснюються будь-яким видом транспорту в найкоротші терміни. Надається вся необхідна документація

LiveInternet

Описание

Вся информация о компании СИВЕР-АГРО ООО.